پشتیبانی

با سلام

حضور و رضایتمندی مشتریان ما یکی از دلایل تایید این وب سایت است، از این رو تیم پشتیبانی سایت به تمامی درخواست های شما پاسخ میدهد و مشکلات شما را در سریعترین زمان ممکن برطرف میسازد.

در صورتی که پس از خرید بعد از گذشت 15 دقیقه فایل برای شما ارسال نشد، لطفا از طریق فرم زیر این مشکل را اطلاع رسانی کنید تا در سریعترین حالت ممکن لینک دریافت فایل برای شما ارسال شود.

برخی از این مشکلات ناشی از مشکلات سرور و یا مشکلات اینترنت بوجود میآید، پس صبور یاشید و مطمئن.

 

در صورتی که با مشکلی مواجه شدید و به سرعت نیاز به پشتیبانی دارید، خلاصه ای از مشکل را به شماره زیر پیامک کنید تا پاسخگو شما عزیزان باشند:

پشتیبانی: 09355300547

 

 

سوالات متداول:

لینک دریافتی برای ما کار نمیکنه؟

لینکهای دریافت هر فایل فقط 2 روز (48 ساعت) اعتبار دارند و پس از آن غیر فعال میشود، در صورتی که لینک شما باطل شده است ، درخواست لینک جدید را بدهید

 

من هنگام خرید ایمیلم رو اشتباه زدم، باید دوباره خرید کنم؟؟

نه، نیازی به خرید دوباره نیست، فقط کافی است این مورد را گزارش دهید تا لینک جدیدی برای شما ساخته شود، در صورت خرید مجدد مبلغ پرداخت شده به حسابتان باز نمیگردد.

(لطفا ابتدای ایملتان www نگذارید.)

 

فایل خریداری شده فایل مورد نظر من نیست، باید چیکار کنم؟

تمامی فایل های فروشگاه دارای توضیحات و فهرستی از مطالب موجود در فایل را دارند، قبل از خرید لطفا بررسی کنید و در صورت نیاز به آن، خریداری کنید، معمارفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید اشتباه ندارد.

اگر پروژه ای بخواهیم که در سایت وجود ندارد، نحوه سفارش چگونه است؟

در صورت نیاز به پروژه و یا فایلهای مورد نیازی که در سایت موجود نیست ،میتوانید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و درخواست خود را مطرح کنید تا در صورت امکان در سریعترین حالت ممکن برای شما قرار داده شود.

 

 

 

موفق باشید.

 

    نام شما (الزامی)

    آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

    موضوع

    پیام شما