نماد امسال نمایشگاه سرعت انگلستان با الهام از طراحی چاقوی مدرنیست اثر انزو ماری طراحی شده است. این سازه ۴۰ متری برای نمایشگاه سرعت انگلستان طراحی شده است که در فاصله روزهای ۲۵ تا ۲۸ ژوئن در وست سا انگلستان برگزار شد. گری جودا، طراح این نماد اکنون ۱۸ سال است که طراحی نمادهای این نمایشگاه را برعهده دارد و هر سال از یک خودرو در طراحی های خود استفاده می کند.

از برترین طراحی های گذشته این طراح می توان به بازسازی مسیرمسابقه به شکل یک سازه سفید، یک مدل فولادی ۲۸ متری از جگوار تیپ ای و همچنین به لوپ های درهم و بزرگ قرمز رنگ اشاره کرد. او خودش درباره این طراحی ها می گوید:«من هرسال تلاش می کنم چیزی متفاوت با هرسال را در ذهن داشته باشم. در واقع مشکل ترین بخش طراحی این سازه ها تلاش برای جلوگیری از شباهت آنها با موارد قبلی است.» سازه امسال به برند خودروی ژاپنی مزدا و به افتخار بیست و پنجمین سالگرد ساخت مدل ام ایکس ۵، تقدیم شد.

ایکو مایدا، مدیر طراحی همین شرکت هم بود که ایده الهام گیری از چاقوی پاکت بازکن انزو ماری را مطرح کرد که در سال ۱۹۶۲ و برای برند دنسی میلانو ساخته شده بود. جودا و کوین رایس، مدیر طراحی بخش اروپایی شرکت مزدا در تلاشی مشترک سعی کردند ایده اولیه مایدا را به شکل کنونی درآورند که در آن از فلسفه طراحی شرکت مزدا موسوم به فلسفه «کودو» استفاده شده است که رایس آن را « دمیدن حیات و حرکت در شیی» می داند.

جودا درباره این طراحی می گوید:«من ابتدا کار خود را با صدها ایده برای استفاده از اشکال فلزی دایره وار آغاز کردم. در نهایت و پس از بارها آزمایش به این شکل دایره وار ساده با الهام از فلسفه کودو رسیدم.» طراحی این نماد به گونه ای انجام شده است که بازتاب کلمه ژاپنی «شیناری» باشد که به معنی قدرت انباشته در اشیای پیچیده و خمیده است و البته نام یکی از خودروهای مفهومی شرکت مزدا در سال ۲۰۱۰ هم بود.