خرید از Ebay

خرید از ebay با کارت شتاب

خرید از ebay

خرید از ebay توسط یاتا

خرید آنلاین از خارج

 

چگونه از ebay خرید کنیم

یاتا

پست هوشمند

پست نوین

 خرید اینترنتی

بازاریابی مستقیم

یاتا پست

یاتا چیست

خرید از یاتا

yaataa

 

یاتا چیست؟
یاتا در ریشه یونانی به معنی یوزپلنگ است که نماد سرعت، قدرت و دقت است. در ایران باستان مرد جنگی را یاتا و زن جنگی را یانا خطاب می کردند. یاتا در زبان ژاپنی به این معناست که کاری به طور کامل انجام داده شود.

خدمات یاتا
یاتا اپراتوری جدید و بسیار پیشرفته پستی برای ارائه طیف وسیعی از خدمات مدرن و در برخی موارد، خدمات بی نظیر و بدون مشابه پستی در کل جهان است. با توجه به برخورداری یاتا از حقوق دسترسی برای بهره برداری از بزرگترین شبکه توزیع پستی جهان، در یاتا علاوه بر ارائه خدمات پستی، خدمات تجارت الکترونیک، خدمات لجستیکی و نیز خدمات شهروند الکترونیک (خدمات عمومی دولت و بنگاه های اقتصادی) توسعه یافته است. یاتا در نوع خود یکی از بزرگترین شبکه های پستی، اجتماعی، فرهنگی و تجاری بر بستر صنعت پست است. خدمات پستی یاتا مبتنی بر پیشرفته ترین فناوری ها می باشند.
در یاتا مفهوم “پیام” و نیز روش ارسال پیام بین فرستنده و گیرنده، بسیار گسترده، متنوع و نا محدود است. پیام می تواند دارای محتوای شخصی، کاری، تبلیغاتی – بازاریابی، فرهنگی، اطلاع رسانی عمومی و انواع مصادیق دیگر باشد و گیرنده و فرستنده پیام، به روش های بسیار متنوعی مثلا الکترونیکی (SMS,Email,MMS,..) ، فیزیکی یا ترکیبی از چند روش، انواع پیام ها را مبادله خواهند نمود. در یاتا تمامی ابزارها و امکانات مورد نیاز برای طراحی انوع پیام ها در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خدمات در حال اجرا
اولین قسمت راه اندازی شده یاتا امکان خرید بر خط از فروشگاههای برتر دنیا از جمله Ebay است. شما در یاتا می توانید محصولات مد نظر خود را اعم ازپوشاک، وسایل ورزشی و سرگرمی و … از کشورهای خارجی با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت بدون واسطه تهیه فرمایید. همچنین بازاریابی مستقیم با امکان دسترسی به بزرگترین و کاملترین دیتابیس پستی راه اندازی شده است و تامین کنندگان و صاحبان صنایع می توانند به راحتی مخاطبین هدف خود را از بین بیش از ۳۵۰۰ گروه شغلی انتخاب کنند و پیام خود را به آن ها منتقل نمایند.

سخن آخر: برای دیدن تمامی امکانات و سایر توضیحات میتوانید به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

یاتا – خرید از ebay